• Witaj Gość na danloona.nl, stronie poświęconej zagadnieniom, z pogranicza elektronicznej rozrywki oraz informatyki.
    Jeśli się w tym odnajdujesz, zapraszam Ciebie do rejestracji na mojej stronie dzięku czemu będziesz miał/a dostęp do:
    • Tworzenia nowych wątków oraz odpowiadania w istniejących wątkach
    • Możliwości stworzenia swojego indywidualnego profilu użytkownika
    • Poznania nowych ciekawych osób
    • Pobierania i dodawania plików do i z mojej bazy zasobów
    • Uzyskania wsparcia związanego z moimi projektami

    Jeśli posiadasz już konto na mojej stronie ale masz problem z uzyskaniem do niego dostępu, to skontaktuj się z mną po przez formularz kontaktowy.

Trochę czasu minęło ale wciąż żyję, wprowadzam zmiany oraz witam was w nowym roku!

Co sądzisz o nowej wersji strony?

  • Jest całkiem fajna i podoba mi się.

  • Mogłeś to zrobić lepiej, ale nie jest źle.

  • No poprzednia była, była lepsza.


Results are only viewable after voting.
page_edit.png
Trochę czasu minęło od momentu kiedy ostatni raz coś tutaj napisałem. Głównie wynikało to z tego, że miałem sporo zmian w życiu prywatnym, tak samo jaki nie raz miałem wrażenie, że nie mam ochoty dalej prowadzić tego bloga.

Postanowiłem się jednak odezwać, moja obietnica o nowych ciekawych wpisach trochę nie wypaliła co poradzić, nie mogłem wszystkiego w życiu przewidzieć. Chciałbym również wszystkie osoby, które od czasu do czasu tutaj zaglądały pozdrowić i powitać w nowym 2024 roku. ;)

Natomiast, przemyślałem też pewne aspekty i stronę w którą chciałbym nową odświeżoną wersję bloga pokierować, nie będę smarował tutaj jakiś cudów, ale postaram się nadal publikować w miarę treściwe i możliwie ciekawe wpisy.

W rok 2024 chciałbym również wejść z nową wersją strony opartą o silnik forum xenForo i zrezygnować z dotychczasowego WordPresa, pracę nad tą wersją strony zacząłem jeszcze gdzieś w lipcu 2023 roku, wtedy była ona jeszcze oparta o silnik WoltLab. Niestety ze względu na problemy z ilością dostępnego czasu musiałem do pracy nad tą wersją strony wrócić dopiero teraz w 2024 roku. W nową wersję strony włożyłem sporo pasji i serca, mimo, że i tak to jest już któraś iteracja mojej strony. :)

Dodatkowo chciałbym aby nowa wersja strony, była tworzona razem z wami, dlatego też wstępnie odpaliłem dość ubogie forum na którym będziemy mogli podyskutować o wspólnie interesujących nas tematach, a wy będziecie również mogli zaproponować pomysły i tematy na kolejne wpisy. ;)

Domyślam się, że w przeciągu roku nieaktywności wszystko zdążyło trochę obumrzeć, ale myślę, że będzie jeszcze szansa aby to wszystko ożyło mimo lecących nieubłaganie lat, pierwotnie planowałem aby strona przypominała stare i lepsze w moim domyśle czasy, natomiast ząb czasu pokazał, że nie jest to do końca spójny i dobry kierunek, stąd też wyszła decyzja aby jednak spróbować swoich sił z nowszym silnikiem w tym przypadku xenForo. Zdaję sobie sprawę, że jest to silnik przeznaczony typowo do forów, ale przy dołożeniu trochę pracy, może być i bardzo ciekawym rozwiązaniem do prowadzenia bloga.

No cóż dziękuję Ci za przeczytanie tych wypocin i dotarcie do tego miejsca, możesz zagłosować w ankiecie i podzielić się opinią w komentarzu.
Myślę, że w tym roku postaram się opublikować coś więcej a jeśli nie, no cóż zawsze zapraszam do oglądania moich streamów non-commentary. ;)
 
Ostatnia edycja:
Daniel B.

Daniel B.

Twórca danloona.nl
Administrator
  • Postów
    16
  • Reakcji
    0
  • Punktów
    1
Powrót
Góra