• Witaj Gość na danloona.nl, stronie poświęconej zagadnieniom, z pogranicza elektronicznej rozrywki oraz informatyki.
    Jeśli się w tym odnajdujesz, zapraszam Ciebie do rejestracji na mojej stronie dzięku czemu będziesz miał/a dostęp do:
    • Tworzenia nowych wątków oraz odpowiadania w istniejących wątkach
    • Możliwości stworzenia swojego indywidualnego profilu użytkownika
    • Poznania nowych ciekawych osób
    • Pobierania i dodawania plików do i z mojej bazy zasobów
    • Uzyskania wsparcia związanego z moimi projektami

    Jeśli posiadasz już konto na mojej stronie ale masz problem z uzyskaniem do niego dostępu, to skontaktuj się z mną po przez formularz kontaktowy.

Fenomen starego Minecrafta czyli GoldenAgeMinecraft - dyskusja

Danloona

Człowiek Orkiestra
Administrator
Postów
16
Reakcji
1
Punktów
3
Przeglądając internet czy to YouTube-a, zauważyłem bardzo ciekawy trend, polegający na tym, że ludzie wracają do starego Minecrafta najczęściej Bety 1.7.3 i argumentują jak bardzo jest to dla nich nostalgiczne i przyjemne przeżycie.

Pierwszy z brzegu filmik od początkującego YouTubera Dialko:

YouTuber wymienia wiele argumentów stojących za tym, że stary Minecraft był wg. niego był lepszy, w porównaniu do aktualnego.
Jak myślicie czy on ma rację czy naprawdę ten YouTuber i osoby z GoldenAgeMinecraft mają rację?

Od siebie dodam, że poniekąd zgadzam się z tezami Dialko, stary Minecraft ma coś w sobie, choćby to, że zmusza do większej kreatywności w porównaniu do nowszych wersji, gdzie mam masę bloków i możliwości stworzenia wielu konstrukcji w prosty sposób.
Osobiście bardziej preferuję Minecrafta Betę 1.6.6 od 1.7.3 ale co kto lubi, może są tutaj jacyś wyjadacze z czasów Alphy?

Zapraszam do dyskusji.
 
Powrót
Góra